GMW play Depeche Mode - Wrocław

GOŁĘBSKI - MASZYŃSKI - WEŁYCZKO play DEPECHE MODE w Starym Klasztorze!

Fanów zespołu Depeche Mode zapraszamy 24 maja do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert GOŁĘBSKI - MASZYŃSKI - WEŁYCZKO play DEPECHE MODE.

GMW play Depeche Mode to jedyny w Polsce coverband z repertuarem Depeche Mode. Grupa powstała w roku 2019 w związku ze zbliżającą się 30 rocznicą płyty Violator i 40-leciem zespołu Depeche Mode. Trio nakręciło samodzielnie/i z pomocą oławskich fanów DM teledyski do wszystkich utworów z płyty Violator.

Pandemia częściowo pokrzyżowała plany koncertowe GMW, ale te koncerty które się odbyły, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i były wyprzedane już na etapie przedsprzedaży. GMW zostało zauważone i wyróżnione przez Orkus Magazin, w wyniku czego trafiło na okładkę i płytę "Tribute to DM - Songs of Faith & Devotion", gdzie usłyszycie "One Caress". Obecnie grupa wraca do koncertowania i zaprasza swoich fanów na muzyczne spotkanie w Starym Klasztorze

Zespół Depeche Mode już w sierpniu wystąpi w Polsce, ale zanim to nastąpi warto przypomnieć sobie ich największe przeboje na koncercie GMW play DEPECHE MODE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Maj 2024

24 .05

 piątek

 20:00

Wrocław

Stary Klasztor - Sala Gotycka

dostępne bilety: 28

kup bilet