Xmass Rock Giants Tribute Party: Alcoholica, Orgasmatron, 4 Szmery

XMASS ROCK GIANTS TRIBUTE PARTY we Wrocławiu!

wROCKfest.pl zaprasza 23 listopada do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na niezapomniany wieczór przy muzyce gigantów rocka takich jak AC/DC, MOTÖRHEAD i METALLICA w wykonaniu najlepszych polskich Tribute bandów.

ALCOHOLICA - śląski zespół pieśni i tańca ze Świerklańca wykonujący z powodzeniem pieśni formacji Metallica. Zespół ma na swoim koncie też dwie dobrze przyjęte płyty z autorskim materiałem.

ORGASMATRON to muzyczny kolektyw, hołdujący twórczości legendzie Rock'n'Rolla Lemmiego Kilmistera i Motörhead złożony ze znakomitości polskiej sceny rockowo-metalowej. Na chwilę obecną zespół tworzą muzycy, Acid Drinkers (Titus), , Flapjack (Maciej Jahnz), Turbo (Wojciech Hoffman), Michał "Mike D" Dolski Titus Tommy Gun, Ceti (Piotr Szpalik)
Sami o sobie:
"Zebraliśmy się w tak zacnym gronie,, żeby pokłonić się gigantowi. Aby oddać hołd facetowi który z gatunku muzycznego, którym jest rock 'n' roll, zrobił sobie sposób na życie.
Zrobił to uczciwie szczerze i konsekwentnie. W normalnych warunkach ludzie potrafią uczcić swoich bohaterów minutą ciszy..., ale nie my ...i nie minutą ale kolejnymi godzinami Cholernego Łomotu!!

4 SZMERY
TO tzw. Tribute band słynnego zespołu AC/DC, Zespół „4 Szmery" powstał w 1998 roku, jako klasyczny „Tribute band", którego celem była popularyzacja muzyki australijskiej legendy – AC/DC. W ciągu 25 lat swojej działalności ,dał się poznać jako brawurowy wykonawca kompozycji AC/DC z całego okresu twórczości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń