Mamma Mia - The best of ABBA - Wrocław

MAMMA MIA - The best of ABBA w Starym Klasztorze!

Miłośników zespołu ABBA i jego kultowych przebojów zapraszamy 14 września do Starego Klasztoru na muzyczny wieczór MAMMA MIA, czyli The best of to ABBA!

ABBA to szwedzki zespół muzyczny grający muzykę pop, założony w 1972 przez Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog. Uważani są za jeden z najbardziej znaczących na rynku oraz kasowych zespołów muzycznych w historii, który sprzedał ponad 300 mln płyt na świecie.
Koncert "Mamma Mia - The best of ABBA" to wspaniała muzyczna podróż, podczas której zabrzmią takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money czy Knowing Me Knowing You i wiele innych doskonale znanych publiczności hitów.
Koncert z pewnością wywoła u starszych słuchaczy wiele wspomnień z czasów młodości, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki. Sam koncert będzie hołdem dla tej fenomenalnej formacji muzycznej, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Kreacje w stylu epoki lat 70' mile widziane :)

Przebojowy wieczór poprowadzą Nikola Warda, Anna Szul oraz Damian Szewczyk. Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Waldemar Maszyński - piano
Aleksander Klewaczew - gitara
Michał Kuźnicki - gitara basowa
Marceli Foltan - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Wrzesień 2024

14 .09

 sobota

 20:00

Wrocław

Stary Klasztor - Sala Gotycka

dostępne bilety: 48

kup bilet