Urodziny Tiny Turner - The best of Tina

Simply THE BEST of TINA TURNER, czyli URODZINY TINY w Starym Klasztorze

W maju tego roku cały świat obiegła wiadomość o śmierci ikony sceny rockowej - TINY TURNER.

26 listopada przypada 84. rocznica urodzin nieodżałowanej "babci rocka" i z tej okazji Stary Klasztor zaprasza na specjalny koncert URODZINY TINY, czyli Simply THE BEST of TINA TURNER!

Obecna na estradzie od lat 50- tych XX wieku, Tina Turner, a właściwie Anna Mae Bullock, stała się dla wielu wokalistek na całym świecie niedoścignionym wzorem i źródłem muzycznych inspiracji.

Z repertuarem Tiny Turner zmierzą się trzy czołowe wrocławskie wokalistki, znane publiczności z telewizyjnych programów muzycznych oraz licznych koncertów: MONIKA WIŚNIOWSKA - BASEL, NATALIA LUBRANO oraz JOANNA KWAŚNIK

Akompaniować im będzie zespół znakomitych muzyków w składzie:

Tomasz Basel - piano, Michał Wilczynski - gitara, Żenia Betliński - gitara basowa oraz Mateusz Maniak - perkusja

Utwory Tiny Turner należą do tych najbardziej rozpoznawanych na świecie. "Simply The Best", "What's Love Got To Do With It ", "Proud Mary" , "We Don't Need Another Hero" - to tylko niektóre z wielu znanych tytułów, jakie zabrzmią 26 listopada w Starym Klasztorze. Urodzinowy koncert powierzamy w ręce trzech świetnych wrocławskich wokalistek. Z takimi przebojami i takimi wykonawcami wieczór na pewno będzie udany.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń