Celine Dion by Gaya Rosa

CELINE DION by GAYA ROSA w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor zaprasza 22 marca do Sali Witrażowej na wieczór z piosenkami CELINE DION

W programie koncertu "GAYA ROSA śpiewa CELINE DION" usłyszymy największe przeboje - "All by myself" znane z "Dziennika Bridget Jones", "My heart will go on" z filmu "Titanic", The Power of Love", "I drove all night", "Tell him" wykonywane oryginalnie w duecie z Barbrą Streisan, a także smaczki w postaci francuskich fraz - "Pour que tu m'aimes encore" i wiele innych utworów z repertuaru artystki.

Gospodynią wieczoru będzie wrocławska wokalistka GAYA ROSA, której na scenie towarzyszyć będzie zespół w składzie:
Justyna Kalbarczyk, Ewa Kowlaska - chórki
Aleksander Klewaczew - gitara
Michał Kuźnicki - gitara basowa
Tomasz Basel - piano
Michał Bandaż Bednarz - perkusja

GAYA ROSA to sensualna wokalistka o wielowymiarowym głosie, który nie pozostawia słuchacza obojętnym

Charyzmatyczna artystka śpiewem wyraża najszczersze treści, dbając przy tym o finezyjny poziom wykonawczy. Jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. W jej sercu wyjątkowe miejsce zajmują jazz, soul oraz r&b. Swojego głosu używa także jako lektorka, nagrywając m. in. audiobooki.

Obecnie Gaya przygotowuje debiutancką płytę. Autorskie piosenki w nurcie sensualnego r&b z polskimi tekstami artystki, które zdają się być niejako współczesną poezją. Album tworzony jest we współpracy z wybitnym producentem o pięknej duszy, Adamem Kabacińskim. Niebagatelna wrażliwość tego duetu sugeruje, że płyta będzie ważnym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń