Znajdź

 Wydarzenie

 Wybierz

 Miejsca

 Wypełnij

 Formularz

 Opłać

 Bilet

Ethno Jazz Festival - Mariachi Flor The Toloache (Meksyk/USA)

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

  28.05.2020

 20:00

 Ceny biletów

 60, 90, 120 zł

Flor de Toloache - najsłynniejszy żeński zespół mariachi zagra we Wrocławiu!

Po zdobyciu nagrody Grammy i występie na festiwalu Coachella , zespół Flor de Toloache stał się najpopularniejszą żeńską grupą mariachi na całym świecie.
Po raz pierwszy w Polsce, Flor de Toloache wystąpi na zaproszenie Ethno Jazz Fesivalu.
28 maja we wrocławskim klubie Stary Klasztor nie może zabraknąć żadnego prawdziwego fana meksykańskiej muzyki!

Grupa Flor de Toloache zaczęła grać w 2008 roku jako trio i z czasem rozrosła się do większej ilości muzyków. Rezultatem kulturowego spotkani tworzących ją artystek jest ostre, wszechstronne i świeże spojrzenie na tradycyjną muzykę meksykańską. Podobnie jak w przypadku legendarnej mikstury miłosnej " kwiat Toloache" , której używa się w Meksyku, kobiety z Flor de Toloache rzucają urok na swoją publiczność fantastyczną muzykalnością i elegancją. Ich nowy długo wyczekiwany album "Indestructible" został wyprodukowany przez wielokrotnie nagradzanego Nagrodą Grammy Rafa Sardina, który pracował z artystami takimi jak Stevie Wonder czy Lady Gaga. Album został nominowany do tegorocznej Nagrody Grammy. "Indestructible" jest krążkiem, który zawiera zarówno oryginale utwory zespołu, jak i covery i kolaboracje z innymi artystami. Warto zaznaczyć, że zespół sukcesywnie stara się zacierać granice między popem a muzyką mariachi, o czym będzie można się przekonać będąc świadkiem ich koncertu.

W europejskiej trasie koncertowej zespół występuje w składzie:
Shae Fiol – Vocals, Vihuela
Mireya Ramos – Vocals, Violin
Yesenia Reyes – Guitarron
Julie Acosta – Trumpet

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali