Wydarzenia

Zamówienie

Wroclove Guitar Top: Janis Joplin & Jimi Hendrix - 50 Years After!

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 14.10.2020

 20:00

 Ceny biletów

 30, 50 zł

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu WROCLOVE GUITAR TOP - imprezy, która prezentować będzie czołówkę wrocławskich gitarzystów rockowych, bluesowych i jazzowych.
Tematem spotkania 14 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze będzie twórczość dwóch ikon muzyki rockowej - JANIS JOPLIN i JIMIEGO HENDRIXA.
Byli rówieśnikami i oboje zmarli przedwczesną śmiercią 50 lat temu: Jimi - 18 września 1970, a Janis - 4 października 1970 , ale ich wpływ na historię muzyki rockowej był rewolucyjny i do dziś odczuwalny.
Koncert 50 YEARS AFTER to hołd wrocławskiego środowiska gitarowego dla twórczości Mistrzów Rocka.
Wieczór muzycznych wspomnień poprowadzi WrocLove Guitar Top - zespół wrocławskich muzyków pod kierownictwem gitarzysty Marka "Stinga" Popowa.
Wśród zaproszonych gości znajdą się dwaj gitarzyści zespołu PERFECT - DAREK KOZAKIEWICZ i JACEK KRZAKLEWSKI oraz czołówka wrocławskich gitarzystów.
W rolę Janis Joplin wcieli się jedna z najciekawszych polskich wokalistek – NATALIA SIKORA!
W repertuarze Janis Joplin oraz Jimiego Hendrixa usłyszymy również innych znakomitych wokalistów.
Rezerwujcie czas - tego wydarzenia nie można przegapić!
Zapraszamy do wspólnego stworzenia atmosfery muzycznego święta – wszystkie osoby ubrane w hippiesowskim stylu ” dzieci – kwiatów” będą mogły nabyć bilety w bardzo ulgowej cenie przy wejściu na imprezę. Najlepsze hippiesowskie kreacje zaprosimy na scenę!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

m. siedzące nienumerowane, wolne miejsca: 22

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 50,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł

miejsca stojące, wolne miejsca: 12

Wybierz liczbę i typ biletów

normalne 30,00 zł 0,00 zł
Razem 0,00 zł