Parostatek - piosenki Krzysztofa Krawczyka

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 30.09.2021

 20:00

 Ceny biletów

 40, 60 zł

"Parostatek" - piosenki Krzysztofa Krawczyka w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza 30 września na koncert dedykowany pamięci Krzysztofa Krawczyka, wybitnego polskiego wokalisty, który odszedł od nas przedwcześnie w kwietniu tego roku, ale Jego twórczość pozostanie w pamięci niezliczonej ilości fanów.
W specjalnie przygotowanym pro gramie usłyszymy najpiękniejsze piosenki Krzysztofa Krawczyka z wszystkich etapów Jego długiej kariery - od zespołu Trubadurzy, przez solowe projekty w Polsce i za granicą, po współpracę z Goranem Bregovicem i Edytą Bartosiewicz.
W Starym Klasztorze zabrzmią znane wszystkim przeboje: „Jak minął dzień”, „Byle było tak”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „Byłaś tu”, "Parostatek", " Mój przyjacielu", „Trudno tak (razem być nam ze sobą...)” i wiele innych utworów z szerokiego repertuaru Artysty.

Niezapomniane piosenki Krzysztofa Krawczyka śpiewać będą:

Wojtek Dereń - aktor scen muzycznych, wokalista. Laureat konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Przez wiele lat współpracował z Operą Wrocławską, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Ad Spectatores i Cloud Theater. Jest liderem projektu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, z którym występuje na wielu scenach na terenie całego kraju.

Michał Bober - znany publiczności z ostatniej edycji The Voice of Poland, gdzie oczarował swoim głosem trenerów. Muzyką zafascynował się już w dzieciństwie, gdy jego mama przywiozła z Kanady kasety największych, światowych gwiazd. Studiował warsztat wokalny także w Moskwie. Inicjator i główny wokalista muzycznych projektów pamięci Zbigniewa Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Wojciecha Młynarskiego

Damian Szewczyk – wokalista i basista. Przez lata występował z zespołem BIRMA. Zaangażowany tata, stróż prawa, a na scenie prawdziwy rock'n'rollowiec. Można go było zobaczyć w tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu Guinnessa i projekcie Wroclove Guitar Top.

Nikola Warda - pochodząca z Legnicy wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces". Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka"

Paulina Gołębiowska - wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Jest wykładowcą wokalistyki jazzowej. Paulina jest finalistką muzycznego show „Bitwa na głosy", gdzie śpiewała w drużynie światowej sławy wokalistki jazzowej Urszuli Dudziak.

Wokalistom akompaniować będzie zespół znakomitych muzyków pod kierownictwem artystycznym Marka Popowa

Podczas muzycznego "pięknego rejsu" nie zabraknie okazji do wspólnego śpiewania ponadczasowych hitów Krzysztofa Krawczyka - rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Plan sali

Wybierz sektor z planu sali