• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

A ja wolę moją mamę - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 26.05.2022

 19:30

 Ceny biletów

 40, 50, 65 zł

A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ - Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!

Klub Stary zaprasza na najbardziej rockowe w mieście obchody Dnia Matki!
Matki - zabierzcie swoje pociechy, dzieci (małe i duże) - zabierzcie swoje Mamy i spotkajmy się w czwartek 26 maja na jedynym w swoim rodzaju koncercie A JA WOLĘ MOJĄ MAMĘ, czyli Dzień Matki w rytmie polskiego rocka!
W Sali Gotyckiej zagramy i zaśpiewamy razem znane przez kilka pokoleń publiczności polskie przeboje dedykowane dziewczynom, kobietom, wspaniałym Matkom i ich pociechom.
Poczynając od Majki Jeżowskiej i jej hitu "A ja wolę moją mamę", przez "Puszka Okruszka" Natalii Kukulskiej, " Konika na biegunach" Urszuli i "Meluzynę" Małgorzaty Ostrowskiej, idąc dalej przez nieśmiertelne "Nie płacz Ewka", "Jolka, Jolka pamiętasz", "Małgośkę i "O Ela", dojdziemy aż do Kultu i uwielbianego zwłaszcza przez rodziców "Wyjechali na wakacje"!

Grać będzie nasza niezawodna ekipa WrocLove Guitar Top, kierowana przez Marka "Stinga" Popowa, a wspólne śpiewanie polskich hitów poprowadzą: Nikola Warda i Damian Szewczyk.

Jak zawsze przy szczególnych okazjach w Starym Klasztorze można będzie zamówić specjalne życzenia dla swoich Mam i zadedykować im wybraną piosenkę.
Takich rockandrollowych obchodów Dnia Matki jeszcze we Wrocławiu nie było - rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!

Rozwiń