• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Szanty dla Kasi - Gramy dalej!: Mechanicy Shanty, Flash Creep, Szkocka Trupa, W Stronę Portu, Jan i Klan i inni

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Witrażowa
 ul. Purkyniego 1

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 28.05.2022

 20:00

 19

 Ilość wolnych biletów

Mechanicy Shanty, Flash Creep, Szkocka Trupa, Krzysztof Jurkiewicz (Formacja), Tomek Lewandowski, Marta Kania, Tomek Motyka, Znienacka Project, W Stronę Portu, Jan i Klan oraz Uhuhu wystąpią w specjalnym koncercie "Szanty dla Kasi - Gramy dalej!".
28 maja o godz. 20.00 spotykamy się w Sali Witrażowej Starego Klasztoru, aby przy dobrej muzyce, w gronie przyjaciół, wspomnieć wyjątkową osobę, stałą bywalczynię niezliczonej ilości koncertów, Kasię Sobańską, która w styczniu tego roku przeszła na drugą stronę, aby słuchać Największej Orkiestry Nie z Tego Świata.
Kasia przez wiele lat pojawiała się na takiej ilości koncertów, że można było podejrzewać istnienie nie jednej, a co najmniej kilku Kaś, ubarwiających innym życie uśmiechem, dobrem i pozytywną energią. Ale Kasia na koncertach nie była jedynie widzem. Kasia bywała dla artystów podporą, inspiracją, ostoją spokoju, jasnym punktem, którego szukało się stojąc na scenie. Do jej słodkich tajemnic należała niezwykła umiejętność angażowania ludzi do różnych ważnych spraw, w tym zbiórek czy licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I wszystko potrafiła robić z nieśmiałym uśmiechem, jakby niechcący, choć stało za tym mnóstwo pracy i zaangażowania.
W sobotę 28 maja spotkamy się i znów zagramy dla Kasi, aby pokazać, że dobro, które w nas zostawiła, wraca po wielokroć.

Rozwiń