• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Przeżyj to sam! - przeboje polskiego rocka na żywo

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 16.09.2022

 20:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 40, 60 zł

Przeżyj to sam! - zaśpiewaj z nami największe przeboje polskiego rocka, które zagramy na żywo w Starym Klasztorze!
16 września zapraszamy na specjalny koncert rozpoczynający nowy sezon koncertowy 2022/2023, który, po kilku latach niespodziewanych perturbacji, zapowiada się wyśmienicie :)
"Nie płacz Ewka" , "Boskie Buenos", "Wehikuł czasu", "Zawsze tam gdzie Ty", "Bo jo Cie kochom", "Remedium", "Wyjechali na wakacje", "Konik na biegunach", "Parostatek", tytułowe "Przeżyj to sam" i wiele innych nieśmiertelnych hitów polskiego rocka zagra WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, z gościnnym udziałem Jacka Krzaklewskiego, gitarzysty legendarnego Perfectu. Śpiewać będą związani ze Starym Klasztorem wokaliści - Nikola Warda, Damian Szewczyk i Adam Sypuła.
Ale to jeszcze nie koniec muzycznych atrakcji! Uczestnicy koncertu będą mogli sprawdzić swoją znajomość polskich przebojów w staroklasztornej wersji konkursu "Jaka to melodia?", a najodważniejsi skorzystać z "Szansy na sukces" i zaśpiewać razem z zespołem na scenie - a wszystko w 100% na żywo! Koncert oraz konkursy, w których wygrać będzie można bilety na następne koncerty w Starym Klasztorze, poprowadzi dobrze znany wrocławskiej publiczności Dariusz "Macoch" Raczycki.
Bywalcy Starego Klasztoru doskonale wiedzą, że specjalne koncerty w Sali Gotyckiej, to zawsze gwarancja dobrej zabawy i najwyższej jakości muzycznej. Warto zaplanować piątkowy wieczór 16 września na rozpoczęcie nowego sezonu koncertowego w Starym Klasztorze.
Przeżyj to sam! ... ale możesz zabrać też ze sobą ekipę znajomych :)

Rozwiń