• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

LUNA

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Witrażowa
 ul. Purkyniego 1

 miejsca nienumerowane

 Nazwa sektora

 16.11.2022

 20:30

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 34

 Ilość wolnych biletów

Klub Stary Klasztor zaprasza 16 listopada do Sali Witrażowej na koncert LUNY
LUNA - artystka sceny alternatywnej. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet Spotify Equal, a jej wizerunek prezentowany był na słynnym nowojorskim Time Square.
Od lat związana ze sceną, występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol’n’Rock czy kameralnych klubów. W ostatnim czasie w ramach letniej trasy koncertowej zaśpiewała m.in. na festiwalach Open’er, Edison, Lekko czy na Męskim Graniu.

Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach „Zgaś", „Mniej", „Wirtualne Przedmieście” czy „Zabierz mnie”. W listopada 2021 r. wydała minialbum „Caught in the night”, za którą nominowana była do nagrody „Odkrycia Empiku”, a promujący tę EPkę utwór „Fade” znalazł się na 14 playlistach „New Music Friday” poza Polską. 22 kwietnia 2022 wydała polskojęzyczny album „Nocne zmory”. „Jest to album, któremu podporządkowałam cały swój czas, pełną myśli głowę, swoje wnętrze i coraz szybciej bijące serce. Cały mój świat. Zawarłam na nim to, jak ten świat postrzegam, jak z nim rezonuję, to co mnie zachwyca i co przeraża.” - przyznaje artystka.

Luna ma 21 lat i studiuje Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Gra na skrzypcach i fortepianie. Pisze i komponuje. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu, dba o matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tle dobrej energii, ile zdoła. Ewentualne braki uzupełnia kawą. Kocha książki, Nicka Cava i Bjork. Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem troszkę jakby nie z tego świata.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/musicofluna
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/musicofluna
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@musicofluna
Spotify: https://open.spotify.com/artist/0AZgkXW6n0zfyOhVAnIopA

Rozwiń