Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 31.10.2022

 20:00
 

Rock – Metalowe HALLOWEEN – Muzyczna Noc Grozy w Starym Klasztorze!

Miłośników grozy i mocnej rockowej muzy zapraszamy 31 października na tradycyjne już ROCK – METAL HALLOWEEN w Starym Klasztorze! Nie ma lepszego miejsca na Muzyczną Noc Grozy jak Stary Klasztor ... W halloweenową noc Sala Gotycka w Starym Klasztorze zamieni się w Salę Grozy, a ze sceny popłyną na żywo klasyki mocnego rocka, takie jak: “Personal Jesus” - Marylin Manson , "Black Sabbath" i “Electric Funeral” - Black Sabbath , “Sympathy for the Devil” - The Rolling Stones, “Mr.Crowley” –Ozzy Osbourne , “Dragula” - Rob Zombie, –“Hells Bells” i “Higway to hell" - AC/DC oraz “Smells Like Teen Spirit" - Nirvana, ale będzie też Michael Jackson i “Thriller”, The Cranberries i “Zombie” oraz wiele innych legendarnych już utworów grozy. Usłyszymy również kilka polskich niespodzianek m.in. z repertuaru KATA i Illusion.

Muzyczną oprawę zapewni WrocLove Band złożony z najlepszych wrocławskich muzyków pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa a śpiewać będą: ADEAMA WALKOWIAK, NIKOLA WARDA, DAMIAN SZEWCZYK i ADAM SYPUŁA.

Gościem specjalnym będzie gitarzysta zespołu VADER - MAREK PAJĄK.

Strrraszne przebrania mile widziane! Na osoby ubrane w halloweenowym stylu czekać będą ulgowe bilety, a najlepsze kreacje zaprosimy na scenę!

Na barze Sali Gotyckiej królować będzie Krwawa Mary i inne halloweenowe drinki.

Rezerwujcie czas, powiadomcie znajomych – tej imprezy nie można przegapić!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ulgowe bilety z 30 % zniżką dla osób przebranych w halloweenowym stylu