• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Dia De Los Muertos; Faustina Calavera, Cumbia Cooperativa

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Witrażowa
 ul. Purkyniego 1

 31.10.2022

 21:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 35, 50, 53, 75 zł

Klub Stary Klasztor zaprasza na niesamowity halloweenowy wieczór w tanecznym rytmie latynoskiej muzyki cumbia!
31 października obchodzić będziemy DIA DE LOS MUERTOS, czyli meksykańskie Święto Zmarłych, które w krajach latynoskich celebruje w sposób radosny i bardzo żywiołowy.
W Sali Witrażowej zabawę poprowadzą dwa rewelacyjne międzynarodowe składy grające w stylu cumbia - wrocławska FAUSTINA CALAVERA oraz zawiązana w Pradze formacja CUMBIA COOPERATIVA.
Takiej wybuchowej mieszanki jeszcze w naszym mieście nie było! Czy jesteście w stanie wytrzymać tempo tej zwariowanej tanecznej imprezy? Sprawdźcie sami w ostatnią noc października. Halloweenowe przebrania mile widziane - dla osób przebranych 30% zniżki na bilety wstępu!

FAUSTINA CALAVERA to wrocławski zespół, który gra latynoamerykańską muzykę cumbia. W skład zespołu wchodzą muzycy z Chile oraz z Polski.
Czym jest cumbia? Cumbia to muzyka o charakterystycznym rytmie, która powstała w XVII wieku w Ameryce Południowej. Od tamtego czasu na jej rytm wpłynęła kultura afrykańska, latynoski folklor, psychodeliczny rock, electro i ska. Fuzja tych dźwięków, kultur, różnic i podobieństw sprawiła, że po prostu chce się to wytańczyć i oddać się tej energii.
Jesteśmy Faustina Calavera, porywamy do tańca i zabawy. Gramy na festiwalach, imprezach masowych, weselach, chrzcinach a nawet pogrzebach!
100% zabawy gwarantowane.

Projekt Cumbia Cooperativa powstał pod koniec 2016 roku w Pradze. W jego skład amerykańscy, hiszpańscy i czescy artyści. Znajomi i przyjaciele, którzy razem tworzą muzykę dla Twojej uciechy, łącząc miłość, radość i prawdziwą euforię.
Dzięki unikalnej i fenomenalnej Cumbia Cooperativa doświadczysz niesamowitego widowiska i imprezy pełnej frywolnych emocji. Daj się ponieść latynoamerykańskiemu rytmowi i wpadnij do jednych z najbardziej eleganckich przestrzeni jakie można sobie wyobrazić!
Cumbia Cooperativa wypuścili trzy albumy: La Nueva Era (2019), Wena Washo (2020) and Yawar Fiesta (2021). Zespół miał przyjemność grać z najlepszymi muzykami swojego gatunku, takimi jak: Chico Trujillo (Chile), Las manos de Fillippi (Argentyna), Anarkia Tropical (Chile). Grali niezliczoną ilość koncertów na lokalnych i międzynarodowych scenach m.in. Krásný Ztráty Live (2019), Futurum Music Bar, Grill music fest El Arriero, Fania Live @Vienna, Žlutý Karavan.

Rozwiń

Ulgowe bilety z 30 % zniżką dla osób przebranych