• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Kolędy i Pastorałki - artyści Sceny pod Regałem

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 18.12.2022

 17:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 35, 50 zł

KOLĘDY I PASTORAŁKI - świąteczny koncert artystów Sceny pod Regałem

W niedzielę 18 grudnia zapraszamy serdecznie na wyjątkowy koncert świąteczny, podczas którego artyści Sceny pod Regałem oraz specjalnie zaproszeni goście zaprezentują najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz świąteczne standardy muzyki światowej! Obsada międzynarodowa, więc tym bardziej warto zarezerwować czas na ten wyjątkowy koncert.

Wspólnym śpiewom nie będzie końca, a o niezapomnianą atmosferę zatroszczą się :
Eliza Mark, Krzysztof Pachołek,  Paulina Jeżewska oraz Anna W. Nguyen

Zespół instrumentalny poprowadzi dyrektor artystyczny Sceny pod Regałem oraz Festiwalu Kultury Europejskiej, maestro Michał Hadasik.
W skład zespołu wchodzą:

  • Michał Hadasik: piano & prowadzenie 
  • Żenia Betliński: kontrabas
  • Luigi Leoni ( IT ): gitary 
  • Tomasz Burza Burzyński: perkusja
    -Agnieszka Frączyk: skrzypce

W trakcie koncertu wykonawcy zaproszą Was również do świątecznego konkursu z nagrodami! 

To wszystko już 18.12 o 17:00 w sali Gotyckiej Starego Klasztoru .

O SCENIE POD REGAŁEM
Scena pod Regałem powstała w 2017 roku z inicjatywy wrocławskiego pianisty Michała Hadasika, jako nowa strefa kulturalna w sercu miasta mającą na celu promowanie młodych artystów poruszających się w obrębie muzyki, teatru ,literatury i sztuki. Siedzibą Sceny pod Regałem jest kawiarnia Literatka, będącą wrocławską przystanią bohemy artystycznej, w której wiecznie toczą się rozmowy o sztuce, spektaklach, wystawach i nowinach literackich przy najlepszej kawie w mieście!
Od lat Organizujemy również Festiwal Kultury Europejskiej, którego 3 odsłona przypadnie jak zawsze na przełom czerwca i lipca 2023 roku.
W repertuarze naszej działalności artystycznej znajdą Państwo recitale piosenki literackiej, poświęcone wielkim mistrzom słowa jak: Osiecka, Młynarski, Kofta, Brel, Okudżawa, Cohen, Stachura i inni. Ponadto organizujemy spotkania międzynarodowe z muzyką na żywo, wieczory bluesa & jazzu, spotkania autorskie i literackie, wernisaże sztuki, pokazy taneczne oraz spektakle teatralne. Nasz grupa artystyczna liczy obecnie ponad 40 artystów z Polski i z zagranicy.
Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się artystycznych grup nieformalnych w kraju, której od zawsze przyświeca cel promowania młodych talentów i pomoc w rozwoju nowych, kreatywnych twórców.
Zapraszamy Państwa na występ artystów wrocławskiej SCENY POD REGAŁEM!

Rozwiń