• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Guns N' Roses Tribute Night - Hollywood Rose

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Witrażowa
 ul. Purkyniego 1

 16.02.2023

 20:30

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 60, 80 zł

Fanów zespołu GUNS N' ROSES zapraszamy 16 lutego Sali Witrażowej w Starym Klasztorze na koncert grupy HOLLYWOOD ROSE z Węgier, uważanej za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów Gn'R.

Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili - ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od zawsze, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!
Głównym celem zespołu jest prezentowanie autentycznej postawy rock'n'rolla, a zwłaszcza Guns N 'Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę!
Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose, zagrał więcej niż 400 koncertów.
Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii. Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób.
Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie (Tribute) dla Gn'R, ale także chcą robić własne rzeczy. Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn'R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie.
Historia się nie kończy - Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę i Wrocław!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".