• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Marleyki 2023 - "The best of Bob Marley and more..."

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 04.02.2023

 20:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 65 zł

wROCKfest.pl zaprasza miłośników muzyki reggae na wyjątkowy koncert z okazji urodzin BOBA MARLEYA, czyli tradycyjne już MARLEYKI !
W sobotę 4 lutego w koncercie THE BEST OF BOB MARLEY AND MORE zaśpiewają czołowi wokaliści polskiej sceny reggae: WOJTEK "BRODI" TURBIARZ z zespołu HABAKUK, RAFAŁ KARWOT z zespołu TABU, MARTA "NADIA" NOWACKA oraz NIKOLA WARDA i WOJTEK DEREŃ.
W Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy nieśmiertelne przeboje króla reggae, Boba Marleya, a także największe hity światowego i rodzimego reggae. Będzie „No Woman, No Cry”, „Get Up, Stand Up”, „I Shot the Sheriff”, „Could You Be Loved”, „One Love”, a także "Bad Boys" i Sweat (A La La Long) Inner Circle, "Red red wine" UB40, "Dem Gone" Gentleman, "Rozczochrany łeb" Habakuk, " Jak dobrze Cię widzieć" Tabu i wiele innych polskich i zagranicznych utworów doskonale znanych fanom muzyki reggea.
Wokalistom towarzyszyć będzie WROCLOVE RIDDIM BAND stworzony specjalnie na tę okazję przez członków zespołu BETHEL i zaproszonych dodatkowych muzyków.
Pomiędzy koncertowymi blokami zaprosimy na pokaz tańca dancehall, a karnawałową zabawę w jamajskich rytmach kontynuować będzie po koncercie TUNE UP SOUND

Zaznaczcie w kalendarzach: 4.02.23 Marleyki2023@Stary Klasztor - Must see!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali