• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Elvis żyje! Czyli Back to the 50's

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 11.02.2023

 19:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 35, 50, 50, 75 zł

ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50'S w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor zaprasza w karnawałową sobotę 11 lutego na szalony wieczór z rockandrollową muzyką z lat 50'.
W koncercie ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50'S zagramy na żywo największe hity amerykańskich królów rock’n’rolla z lat 50', którzy zdefiniowali współczesną muzykę rockową. Usłyszycie niezapomniane przeboje Elvisa Presleya - "Blue Suede Shoes", "That's All Right Mama", "Jailhouse Rock", będzie Little Richard i "Lucille", a także „Johnny B. Goode” –Chucka Berry'ego, "Hallelujah I Love Her So" Raya Charlesa i utwory Jerrego Lee Lewisa, Ritchiego Valensa, Buddy'ego Holly i innych.
BACK TO THE 50'S to projekt, który powstał z zamiłowania do dynamicznej, pełnej energii muzyki tanecznej, która zdominowała amerykański rynek muzyczny lat pięćdziesiątych. Świetnie dobrany repertuar, muzycy w pełni oddani chwili i niepowtarzalna charyzma frontmana sprawia, że publiczność w czasie koncertu zapomina o wszystkim i bez wahania oddaje się we władanie żywiołowi rock’n’rolla.

W ten karnawałowy wieczór przeniesiemy się w szalone lata 50-te. Mile widziane stylizacje ze złotych czasów rock’n’rolla. Dla osób przebranych w stylu lat 50' przewidziane są bilety w bardzo ulgowych cenach. Najlepsze kreacje zaprosimy na scenę, odbędą się tez wybory sobowtóra Elvisa - liczymy na Waszą fantazję :)

W projekcie BACK TO THE 50'S zagrają:
George Dyer: gitara, wokal
Sebastian Łobos: piano
Maciek Mandrykowski: bass
Tomasz Burzynski: perkusja
Rafał Biłas: gitara

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali