• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

KARNAWAŁOWY BAL FILMOWY "Gorączka sobotniej nocy"

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 18.02.2023

 19:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 35, 50, 53, 75 zł

"Gorączka sobotniej nocy" - KARNAWAŁOWY BAL FILMOWY w Starym Klasztorze!

W ostatnią sobotę karnawału zapraszamy na spotkanie z taneczną muzyką filmową.
KARNAWAŁOWY BAL FILMOWY to jedyna w swoim rodzaju impreza, na której usłyszycie (a może i zatańczycie) największe przeboje muzyczne znane z wielkiego ekranu.
18 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze zagramy na żywo taneczne hity z najważniejszych filmów muzycznych - "Dirty Dancing", "Mamma Mia", "Grease", "Burlesque", "Gorączka sobotniej nocy" czy "Footlose".

Usłyszycie również: "You Never Can Tell", rockandrollowy klasyk Chucka Berry'ego znany z kultowej sceny tanecznej w filmie "Pulp Fiction" Quentina Tarantino, reggee'owy numer "Bad Boys" zespołu Inner Circle, który stał się motywem przewodnim filmowej serii "Bad Boys", bałkański "Kalashnikov" z filmu Emira Kusturicy "Undergroud", włoskie "Bella Ciao", przypomniane w niezwykle popularnym serialu "Dom z papieru", "Golden Eye" Tiny Turner z cyklu o Jamesie Bondzie, "We don't need another hero" z "Mad Maxa" i ponadczasowe hity z legendarnych "Blues Brothers".

Będą również nastrojowe ballady: "My heart will go on" z filmu "Titanic", "I will always love you" - "Bodyguard" czy "Shallow" - "Narodziny gwiazdy"
Podczas karnawałowego wieczoru nie zabraknie polskich akcentów - "Ta noc do innych jest niepodobna" Maanamu z filmu "Wielka Majówka", uwielbiana nie tylko przez dzieci "Meluzyna" z "Akademii Pana Kleksa" czy niezapomniane hity z "Kilera"
Pojawią się też taneczno-filmowe żarty jak "Wyginam śmiało ciało" z "Pingwinów z Madagaskaru" czy "Hakuna Matata" z "Króla Lwa".

Przygotujcie się na długi karnawałowy wieczór - szykuje się prawdziwa "Gorączka sobotniej nocy":)
W przerwach pomiędzy trzema koncertowymi setami zaprosimy do nauki popularnych układów choreograficznych znanych z tanecznych scen filmowych.
Jak przystało na Bal Karnawałowy, mile widziane są FILMOWE PRZEBRANIA!
Dla osób przebranych za postacie z filmów przewidziane są bilety w bardzo ulgowych cenach.

W filmowym koncercie śpiewać będą znakomici wokaliści:
NIKOLA WARDA, ULA ISSEL oraz WOJCIECH DEREŃ
a akompaniować im będzie zespół wrocławskich muzyków związanych ze Starym Klasztorem

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali