• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Kwartet ProForma feat. Titus - Leonard Cohen. Wiemy, kim jest

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 17.02.2023

 20:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 60, 80 zł

Kwartet ProForma feat. Titus (Acid Drinkers) - "Leonard Cohen. Wiemy, kim jest"

wROCKfest.pl zaprasza 17 lutego do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze na koncert Kwartetu ProForma z gościnnym udziałem Titusa - lidera zespołu Acid Drinkers.
Jedyny pięcioosobowy kwartet w Polsce, a może i na świecie, w ramach trasy promującej album "Leonard Cohen. Wiemy, Kim Jest" zawita do Wrocławia. Płyta została wydana w listopadzie 2021 roku i stała się jedną z najbardziej udanych w historii zespołu.
Krążek zawiera utwory z repertuaru kanadyjskiego barda Leonarda Cohena, przetłumaczone przez Daniela Wyszogrodzkiego, a całość okraszona została nowymi, autorskimi aranżacjami nawiązującymi do oryginału. Dzięki kampanii crowdfundingowej i wsparciu fanów, muzycy, nie związani ścisłą linią czasową byli w stanie dopracować każdą nutę i stworzyć naprawdę wyjątkowy album.
Na koncercie we Wrocławiu gościnnie wystąpi legenda polskiego rocka: Tomasz "Titus" Pukacki, który na płycie wykonał utwór „Chcesz zrobić ciemniej”. Oprócz tego artysta zaskoczy kilkoma utworami skierowanymi do fanów jego twórczości. Zapraszamy serdecznie.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali