• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

TO BE HIPPIE! - muzyka przełomu lat 60/70

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Witrażowa
 ul. Purkyniego 1

 01.03.2023

 19:30

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 32, 45, 70 zł

TO BE HIPPIE! - muzyka przełomu lat 60/70 w Starym Klasztorze!

Już 1 marca przenosimy się do słonecznego San Francisco. Zapraszamy do Sali Witrażowej Starego Klasztoru na pełen kolorów koncert, gdzie królować będzie hipisowska energia przełomu lat 60 i 70-tych.
Słowa Peace & Love będą tego wieczoru motywem przewodnim. Projekt powstał z zamiłowania do kultu hipisów, ich ideologii, muzyki - bluesowej, rockowej, progresywnej, która będzie wybrzmiewać po sam dach.
Kultową muzyką poruszą Was artyści, dzięki którym poczujecie klimat wolności i wszechobecnego luzu. Wykonają utwory z repertuaru m.in. Janis Joplin, Jimi Hendrix, Carole King, Mamas & Papas, Jefferson Airplane, Shocking Blue czy polska grupa Breakout. Wraz z muzyką przeniesiemy się w czasie i przestrzeni do miejsc, które zapisały się w historii muzyki na zawsze. Będzie to idealny wieczór nie tylko dla wielbicieli ruchu hipisowskiego, ale i dla wszystkich tych, którzy cenią sobie radość, szczęście i miłość płynące z muzyki! Zapraszamy do wspólnej zabawy - osoby ubrane w hippisowskim stylu ” dzieci – kwiatów” będą mogły nabyć bilety z 30% zniżką na miejsca stojące, a właściwie tańczące :)
Make love not war ! All people are one !

Koncert To be Hippie! poprowadzą:
Wiktoria Wlaźlik - wokal
Paulina Cynkar - chórki
Anna Nguyen - chórki
Maciej Knop - gitara
Olek Miśkiewicz - instrumenty klawiszowe
Rafał Krzywosz - bass
Dawid Opaliński- perkusja

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".