• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Gitarą i Piórem - Przeboje Krainy Łagodności - Wolna Grupa Bukowina, Kasia Żesławska Trio

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 02.04.2023

 19:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 60, 90 zł

WOLNA GRUPA BUKOWINA zagra w Starym Klasztorze!

W ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Świata, który tradycyjnie odbędzie się 1 maja na wrocławskim Rynku, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Gitarą i Piórem.
Tematem koncertu 2 kwietnia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze będą Przeboje Krainy Łagodności.
Największe Przeboje Krainy Łagodności usłyszymy w wykonaniu legendy gatunku WOLNEJ GRUPA BUKOWINA. Przed koncertem gwiazdy wieczoru, do wspólnego śpiewania zaprosi, wywodzące się z zespołu Wołosatki, Kasia Żesławska Trio, razem z którym zaśpiewamy wspólnie takie hity jak "Tawerna pod pijaną zgrają", "Hej przyjaciele", "Bieszczadzki trakt", "W schronisku po sezonie" i wiele innych piosenek rodem z Krainy Łagodności
Rezerwujcie czas, zaproście znajomych - wieczór pełen wspomnień gwarantowany!

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali