• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Co za wieczór, co za noc - przeboje polskiego rocka lat 90’

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 01.04.2023

 20:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 32, 45, 49, 70 zł

CO ZA WIECZÓR, CO ZA NOC - przeboje polskiego rocka lat 90' w Starym Klasztorze!

Miłośników gitary i polskiego rocka zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu WrocLove Guitar Top - imprezy, która skupia czołówkę wrocławskich gitarzystów rockowych, bluesowych i jazzowych.
W sobotę1 kwietnia, dokładnie na miesiąc przed Gitarowym Rekordem Świata 2023, spotkamy się w Starym Klasztorze i zagramy największe przeboje polskiego rocka lat 90' - a jest w czym wybierać :)
Hey, Myslovitz, Wilki, Róże Europy, Elektryczne Gitary, Varius Manx, De Press, Formacja Nieżywych Schabuff, Rotary, Kazik, Edyta Bartosiewicz, Justyna Steczkowska, Renata Przemyk, Kayah ... - zapowiada się długi wieczór pełen muzycznych niespodzianek! Co za wieczór, co za noc :)
Do wspólnego śpiewania zaproszą: Nikola Warda, Damian Szewczyk i Adam Sypuła.
Wokalistom na scenie towarzyszyć będzie WrocLove Band pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, który do gościnnego udziału w koncercie zaprosi najlepszych wrocławskich gitarzystów.

Podczas imprezy można będzie otrzymać plakaty i inne gadżety Gitarowego Rekordu Świata 2023 oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia z logiem Gitarowego Rekordu lub z wrocławskimi gwiazdami gitary
Dla uczestników Gitarowych Rekordów z poprzednich lat przewidziane są ulgowe bilety na koncert z 30% zniżką

Rozwiń

Bilety ulgowe - 30% zniżki dla posiadaczy Certyfikatu Gitarowego Rekordu Świata/Guinnessa z dowolnego roku

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali