• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Do serca przytul psa! Piosenki o zwierzętach nie tylko dla dzieci

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 02.04.2023

 15:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 25, 35, 50 zł

DO SERCA PRZYTUL PSA ! Piosenki o zwierzętach nie tylko dla dzieci

Miłośników zwierząt i dobrej muzyki zapraszamy 2 kwietnia do Starego Klasztoru.
"Do serca przytul psa, weź na kolana kota ..." - ten cytat z piosenki Jana Kaczmarka z kabaretu Elita i Studia 202 będzie mottem koncertu, w którym zaprosimy najmłodszych słuchaczy i ich rodziców do wspólnego śpiewania najpiękniejszych piosenek o zwierzętach.
Będą piosenki z Akademii Pana Kleksa: "Dzik jest dziki", "Kaczka dziwaczka", "Na wyspach Bergamutach", będzie "Hakuna Matata" i "Nie bój się chcieć" z filmowych bajek Disneya, a także filmowa "Pszczółka Maja" na zawsze już kojarzona niedoścignionym wykonaniem Zbigniewa Wodeckiego.
Będą starsze i nowsze piosenki dla dzieci: "Pieski małe dwa", "Stary Donald farmę miał",
"Cztery zielone słonie", "Lisek Łakomczuszek", " Idziemy do Zoo" i "Baby Shark", będzie "Puszek Okruszek" Natalii Kukulskiej, "Osioł" Stachurskiego i "Orła cień" Varius Manx.

Koncert poprowadzą : Nikola Warda, pochodząca z Legnicy wokalistka, uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces", koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka" oraz Wojciech Dereń – wokalista, aktor wrocławskich scen muzycznych, finalista 39 Przeglądu Piosenki Aktorskiej.
Wokalistom towarzyszyć będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem

Zapowiada się wspaniała impreza i długie wspólne śpiewanie dla dzieci i dorosłych
Powiadomcie znajomych, przychodźcie całymi rodzinami!
Dla dzieci do lat 14 przewidziana jest 30% zniżka na bilety

Koncert odbywa się w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Świata 2023, który obędzie się 1 maja 2023 na wrocławskim Rynku. W programie Gitarowego Rekordu Świata 2023 przewidziana jest specjalna strefa dla dzieci oraz mnóstwo gitarowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Zagraj z nami 1 maja we Wrocławiu!

Rozwiń

Dla dzieci do lat 14 - 30% zniżki

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali