• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

Music Of Buena Vista: Latin night by Roland Abreu

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 21.04.2023

 19:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 65, 80 zł

Music Of Buena Vista: LATIN NIGHT BY ROLAND ABREUw Starym Klasztorze!

Miłośników latynoskich rytmów zapraszamy na kolejne koncertowo -taneczne spotkanie w Starym Klasztorze. 21 kwietnia będziemy świadkami premiery nowego projektu muzycznego stworzonego na bazie znanego nie tylko wrocławskiej publiczności Music Of Buena Vista.
"Latin Night By Roland Abreu"to projekt Rolanda Abreu, kontrabasisty i lidera zespołu "Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz", w którym możecie usłyszeć najbardziej znane utwory muzyki latynoskiej z wpływem kubańskim. Zagramy utwory, jakich w naszym wydaniu jeszcze nie słyszeliście. Podczas tanecznego wieczoru z latynoską muzyką śpiewać będzie Yaremi Kordos jedna z niewielu artystek, która miałaokazję współpracować z legendarnym projektem „Buena Vista Social Club" jak również z wieloma wielkimi nazwiskami muzyki kubańskiej.
Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo pozytywnej energii. Z takiego koncertu na pewno wyjdziecie z uśmiechem na twarzy :)

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali