• A
  • A+
  • A++
  •  

Wydarzenia

Zamówienie

3 Majówka 2023 - one week left!: WaluśKraksaKryzys, Dziwna Wiosna, 4 Dzik

 Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 22.04.2023

 20:00

 90 min.

 CZAS TRWANIA

 Ceny biletów

 66, 88 zł

WaluśKraksaKryzys, Dziwna Wiosna i 4 Dziki zagrają w Starym Klasztorze!

W sobotę 22 kwietnia, tydzień przed największym wrocławskim festiwalem 3-Majówka 2023, zapraszamy do Starego Klasztoru na wspólny koncert zespołów WaluśKraksaKryzys, Dziwna Wiosna i 4 Dziki. Te trzy, jak najbardziej " majówkowe" w swojej istocie zespoły, dadzą nam przedsmak tego co czeka nas od 30 kwietnia na 2 maja na terenach wrocławskiej Pergoli i Hali Stulecia.
Jak przystało na Oficjalny 3-Majówkowy Before, rozdawać będziemy prezenty, czyli darmowe bilety na koncerty zbliżającej się 3-Majówki 2023! Wy przebieracie się jak najbardziej odlotowo i wprowadzacie majówkowy klimat, a my nagradzamy Was zaproszeniami na 3-Majówkę 2023!
Król i Królowa odjechanych kreacji może liczyć na karnet na cały festiwal 3-Majówka 2023!
Spotkajmy się w Starym Klasztorze!

O Walusiu:
Po oficjalnym debiucie - płycie „Atak” z 2021 roku - WaluśKraksaKryzys został okrzyknięty zbawcą polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcześniej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka - piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu. Od depresji do euforii, od cierpienia do miłości i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gorącym okresie festiwalowym, między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu, Stay Wild i innych imprezach WaluśKraksaKryzys zawita do miasta, aby pograć materiał z ostatniego albumu zanim jeszcze nowy rok przyniesie nowe rzeczy. Do zobaczenia!

DZIWNA WIOSNA
Najlepsze trio po tej stronie kosmosu
Cardi B czeskiego grind core’u
Beata Kozidrak kanadyjskiego heavy metalu
i po prostu…
NADZIEJA POLSKIEGO ROCKANDROLLA
Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna.

Niech Dzik będzie z Tobą:)
4dziki to żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko cenią zabawę i kontakt z publiką.
Jesteśmy zespołem, który zachwyca swoimi dynamicznymi i pełnymi energii koncertami.
Grając punkrocka, dajemy publiczności pozytywne wibracje, a nasze dziki show zawsze pozostawia widzów z uśmiechem na twarzy.
Podczas koncertów nie boimy się eksperymentować z różnymi formami artystycznymi co dodaje jeszcze więcej emocji i niepowtarzalności naszym występom a to z kolei jeszcze więcej radości i uśmiechu na twarzach widzów. Zawsze dajemy z siebie wszystko podczas koncertów a to zapewnia publiczności niezapomniane wrażenia.

Rozwiń

Jak dokonać rezerwacji?

Przesuwając kursorem myszy po planie sali pojawi się cena biletu jak i ilość wolnych miejsc w każdym z sektorów. Po kliknięciu w wybrany sektor pokażą się poszczególne miejsca - kolory wskazują dostępność i kategorię cenową. Wystarczy zaznaczyć wybrane miejsca i przejść dalej do formularza rezerwacji. Po wypełnieniu swoich danych, spośród dostępnych możliwości wybiera się sposób płatności jak i dostarczenia biletów. Rezerwacja zostaje utworzona po kliknięciu "Zamawiam".

Wybierz sektor z planu sali