Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 06.12.2023

 18:00
 

PIOSENKI Z AKADEMII PANA KLEKSA, czyli ROCKOWE MIKOŁAJKI nie tylko dla dzieci!

Stary Klasztor zaprasza na ROCKOWE MIKOŁAJKI nie tylko dla dzieci!

6 grudnia w Sali Gotyckiej usłyszymy piosenki z AKADEMII PANA KLEKSA i kolejnych filmowych kontynuacji przygód szalonego profesora Ambrożego Kleksa.

Filmowy cykl przygód Pana Kleksa bez wątpienia zasłużył na kultowy status, ale równie kultowe stały się piosenki, która są jego nieodłączną częścią. Przeboje "Kaczka Dziwaczka", "Na wyspach Bergamutach" czy "Witajcie w naszej bajce" zna każde dziecko (i dorosły!) w Polsce, ale za "Kleksowy" repertuar brały się również gwiazdy estrady, jak Zdzisława Sośnicka czy Maryla Rodowicz oraz gwiazdy polskiego rocka, jak Marek Piekarczyk z TSA czy Małgorzata Ostrowska, a ostatnio także Ralph Kaminski i Sanah.

W mikołajkowy wieczór zaprosimy zarówno młodszych, jak i nieco starszych, do wspólnego śpiewania tych ponadczasowych hitów, a program koncertu uzupełnią melodie z polskich bajek oraz rockowe przeboje nie tylko dla dzieci, takie jak "Konik na biegunach" Urszuli, "Marchewkowe pole" zespołu Lady Pank czy "A ja wolę moją mamę" Majki Jeżowskiej.

ROCKOWE MIKOŁAJKI poprowadzą wokaliści: Nikola Warda, Ania Szul i Wojtek Dereń, którym akompaniować będzie zespół muzyków związanych ze Starym Klasztorem.

Na koncert zapraszamy rodziców z dziećmi, dzieci (mniejsze i większe) z rodzicami i wszystkich chcących powspominać dawne czasy - Cała naprzód ku nowej przygodzie

CZYTAJ WIĘCEJ

Ulgowy - dzieci do lat 14