Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 02.02.2024

 20:00
 

ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50'S w Starym Klasztorze!

Stary Klasztor zaprasza w karnawałowy piątek 2 lutego na szalony wieczór z rockandrollową muzyką z lat 50'.

W koncercie ELVIS ŻYJE! czyli BACK TO THE 50'S zagramy na żywo największe hity amerykańskich królów rock’n’rolla z lat 50', którzy zdefiniowali współczesną muzykę rockową. Usłyszycie niezapomniane przeboje Elvisa Presleya - "Blue Suede Shoes", "That's All Right Mama", "Jailhouse Rock", będzie Little Richard i "Lucille", a także „Johnny B. Goode” –Chucka Berry'ego, "Hallelujah I Love Her So" Raya Charlesa i utwory Jerrego Lee Lewisa, Ritchiego Valensa, Buddy'ego Holly i innych.

BACK TO THE 50'S to projekt, który powstał z zamiłowania do dynamicznej, pełnej energii muzyki tanecznej, która zdominowała amerykański rynek muzyczny lat pięćdziesiątych. Świetnie dobrany repertuar, muzycy w pełni oddani chwili i niepowtarzalna charyzma frontmana sprawia, że publiczność w czasie koncertu zapomina o wszystkim i bez wahania oddaje się we władanie żywiołowi rock’n’rolla.

W ten karnawałowy wieczór przeniesiemy się w szalone lata 50-te. Mile widziane stylizacje ze złotych czasów rock’n’rolla. Dla osób przebranych w stylu lat 50' przewidziane są bilety w bardzo ulgowych cenach. Najlepsze kreacje zaprosimy na scenę, odbędą się tez wybory sobowtóra Elvisa - liczymy na Waszą fantazję :)

W projekcie BACK TO THE 50'S zagrają:

Jakub Luboiński: saksofon, wokal

Sebastian Łobos: piano

Maciek Mandrykowski: bass

Tomasz Burzynski: perkusja

Rafał Biłas: gitara

CZYTAJ WIĘCEJ

bilety ulgowe (dla przebranych w stylu lat 50')