Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 22.11.2024

 20:00
 

Czołem Ludziska! Alternatywnych festiwali jest wiele, ale takiego jeszcze nie było!

Muzyka rockowa jak żadna inna powinna ze sobą nieść bezpośrednie, szczere i dosadne przesłania. Obśmiewać wszystko co jest patologią i fasadą. Są grajkowie, którzy lubią srogo pocisnąć ze sceny, niekoniecznie owijając w bawełnę. Masz czasem wstać i powiedzieć „Aaaaaaa! Fuck Off wszyscy ode mnie, grrrr"!? No to chodź do nas, wykrzyczmy to razem ze sceny i pod sceną!
22 listopada w Starym Klasztorze zagrają dla Ciebie:
ŁYDKA GRUBASA – mieszająca wszystkie gatunki muzyczne i śpiewająca w sarkastyczny sposób na każdy temat – od składek społecznych po romanse i od ogórków kiszonych po koparki
TRANSGRESJA – zielono – czarne Ludy wykonujące emocjonalny, melodyjny, nowoczesny metal podlany elektroniką, o tekstach szczerych i osobistych tak, że poczujesz się jakbyś Ty śpiewał
WODA SKI BLA - Koniunkcja Merkurego, dwóch bananów i psa w rajtuzach po kostki. Równie dobrze można by było się nazywać Ramzes albo Waltornia, ale kto dziś słucha waltorni!?

Zespoły doskonale się znają i wielokrotnie przeplatały się po wszelakich scenach. Teraz pocisną razem w pancernym zestawie, zdecydowane na totalną szczerość i bezkompromisowość, zapewnią Ci najbardziej jebitny koncert roku!

Zapraszamy! Fuck Off Festiwal czeka! Rebelia niech nie zwleka!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierz sektor z planu sali