Wrocław

 Stary Klasztor - Sala Gotycka
 ul. Purkyniego 1

 17.05.2025

 20:00
 

NOC MUZEÓW w Starym Klasztorze - Koncert "Z archiwum polskiego rocka"

Stary Klasztor po raz kolejny włącza się w cykl imprez NOC MUZEÓW.

Jak przystało na klub muzyczny, w sobotę 17 maja zaprezentujemy wrocławianom najcenniejsze okazy wybrane bogatej kolekcji polskiego rocka, a jest w czym wybierać!

Gotyckie mury Starego Klasztoru to idealna sceneria dla muzycznej NOCY MUZEÓW!

W specjalnych koncercie "Z archiwum polskiego rocka" usłyszymy najlepsze piosenki Karin Stanek, Kasi Sobczyk, Czesława Niemena, Breakout, Skaldów, Czerwonych Gitar, Krzysztofa Klenczona, Krzysztof Krawczyka, Maryli Rodowicz i zespołu 2+1. Nie zabraknie przebojów ze "złotej ery polskiego rocka", czyli lat 80', a w nich Dżem, Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Lombard, Chłopcy z Placu Broni, Oddział Zamknięty, a potem Kult, Republika, Voo Voo i Piersi. Muzyczną podróż zakończymy w latach 90' razem z Edytą Bartosiewicz, Renatą Przemyk i zespołami Hey, Myslovitz i Rotary.

To będzie koncert w ramach Nocy Muzeów, ale nie dajcie się zmylić! Stary Klasztor to jedyne w swoim rodzaju muzeum, w którym będziemy wspólnie śpiewać i tańczyć juz od pierwszych dźwięków płynących ze sceny w Sali Gotyckiej!

"Muzealny" wieczór z przebojami polskiego rocka poprowadzą dobrze znani publiczności Starego Klasztoru muzycy WrocLove Band pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybierz sektor z planu sali